Het keuzedeel wordt afgesloten door middel van een examen.
Het examen bestaat uit drie opdrachten. Deze opdrachten kunnen gezamenlijk of afzonderlijk van elkaar worden uitgevoerd. Je moet het volgende doen:
Je oriënteert je op het starten van een onderneming
Je oriënteert je op het runnen van een onderneming
Je besluit of ondernemen (als toekomstperspectief) bij je past
Je gaat op verschillende manieren te werk. Je gaat onderzoek doen, meelopen met een ondernemer en in gesprek met een ondernemer. Voor opdracht 1 en opdracht 3 maak je gebruik van de beschikbare hulpformulieren:
Hulpformulier (D1-K1-W1) ‘Presentatie mijn idee’.
Hulpformulier (D1-K1- W3) ‘Ik als ondernemer en mij ontwikkelpunten’
Deze bestanden vind je onder de opdrachten.
In het tijdschema leg je vast hoe het examen gaat verlopen. Ook leg je de afspraken over het inleveren van bewijsmateriaal vast. Dit stem en/of spreek je af met je begeleider van school. Je zorgt dat je de examenopdrachten binnen de maximale tijd uitvoert. Vul de betreffende velden van het tijdschema in.
Je levert na afloop alle bewijslast in volgens de gemaakte afspraak en zoals beschreven in de opdrachten. Hiervoor gebruik je het Hulpformulier ‘Verklaring bewijsmateriaal’.