In elk project zul je onderzoek moeten verrichten. Soms kleinschaling, soms wat groter. Om een goed gesprek mogelijk te maken over hoe veel labonderzoek passend is bij de ambities van je project kun je een staalkaart invullen en bespreken.
Print de staalkaart veld uit (op A3) en vul die indivudeel in voor het labonderzoek in jouw project.
Bespreek de verschillende staalkaarten van groepsleden met elkaar. Waar zitten verschillen in aanpak, hoe hangen die samen met verschillen in ambities? Zijn jullie het eens over wat een check - boost - of changemaker zou inhouden voor dit project?
Vraag een docent om op te treden als opdrachtgever. Probeer deze te overtuigen van een hoger ambitieniveau dan zijn oorspronkelijke bedoeling is. Gebruik argumenten die in stap 2 tussen de groepsleden gewisseld zijn.