1. Aangepaste computermuis Met deze muis heb je een armsteun en een polssteun, zo hoeft de patiënt niet veel kracht te zetten om de muis te verplaatsen of iets aan te moeten klikken. Het lijkt op een soort joystick daarom kunt u gemakkelijk op het internet surfen. De kosten van deze muis zijn gemiddeld 60,00 euro per muis.
2. Pillen vergruizer Dit is een bakje waar je pillen in kan doen en die vermaalt ze doormiddel van een draaibeweging. Zo hoeft de patiënt niet veel kracht te zetten om de pillen kapot te krijgen en kan de overgebleven poeder in glas water te doen. De patiënt hoeft hem alleen op te drinken en klaar is die. Dit is natuurlijk wel alleen in combinatie met pillen die gebroken mogen worden en die in combinatie kunnen met water. De kosten van deze pillen vergruizer zijn vanaf 7,00 euro.
3. Voetenwasser Deze borstel hoef je niet voor te bukken. Je stopt je voet er in en beweegt heen en weer. Hierdoor hoef je niet te bukken en is de kans op uitgeleiden niet groot. Het is een heel simpel borsteltje en is handig te gebruiken. De kosten van de super handige borstel betreft 40,00 euro.
4. Easy-lift Dit systeem zorgt er voor dat de patiënt makkelijk van en aan tafel gezet kan worden. Dit systeem wordt onder de stoel geplaats en dat maakt het makkelijker om de patiënt in de stoel te bewegen en verplaatsen. De kosten van dit systeem betreft 150,00 euro.