Werkwijze leereenheid 1.2

Zoals je eerder hebt kunnen lezen werken we bij leereenheid 1.2 met Scrum. Hieronder kun je lezen hoe we deze periode met Scrum gaan werken.

In stappen Scrum aanleren:
Scrum is niet eenvoudig. We gaan daarom in stappen Scrum aanleren. Bij leereenheid 1.1 heb je a lichtjes met Scrum gewerkt en bij leereenheid 1.2 gaan we daar een verdieping in maken.

Sprints van 1 week:
Bij leereenheid 1.2 werken we met sprints van 1 week. Elke donderdag lever je de producten van die sprint op en krijg je feedback. Je kijkt dan terug naar de gekregen feedback. De oplevering aan het einde van de week en de feedback die je krijgt heet: sprint release.

Review en retro boekje:
Iedereen heeft een eigen schrift gekregen. Deze gebruik je elke donderdag bij de oplevering. Je schrijft hierin wat je als groepje voor feedback hebt gekregen en wat je zelf van je product vindt. Die heet een review. Daarna ga je door met de retro. Bij de retro  en de reflectie van de samenwerking.

Stand-up:
Aan het begin van de les start je met een stand-up, je gaat met je groepje om het Scrum bord staan en geeft antwoord op de vragen die bij stand-up staan. Uitleg over een stand-up vind je onder het kopje stand-up

Wat doen we niet bij leereenheid 1.2: