Opdracht 2d Locatie en actienaam

Bedienen met de Smartphone

Als je de installatie wilt bedienen met een Smartphone, dan is het belangrijk om de Locatie en de Actienaam goed in te stellen.

De locatie krijg je op je Smartphone te zien als een tegel. Als je de locatie NIET instelt, dan krijg je een tegel te zien met GEEN LOCATIE.

De Actienaam staat bij de bediening van de lamp. In dit geval is een technische naam (S2 en S3 schakelen E2) gekozen. Dat zegt de klant natuurlijk niets. De klant weet niet welke busdrukknop S2 is en welke S3. Ook weet de klant niet welke lamp E2 is! Het is dus belangrijk om als Actienaam een logische naam te kiezen.


Foute locatie


Foute actienaam

Locatie en actienaam instellen

Als eerste moet je een locatie aanmaken. De eerste locatie moet je aanmaken in het tabblad 2 CREATIE.

  1. Je ziet daar de plattegrond en klikt op de ACTIE (= een wolkje). De verschillende bedieningen die gekoppeld zijn worden weergegeven.
  2. Aan de rechterkant zie je NAAM en LOCATIE staan. Door op + VOEG EEN LOCATIE TOE te klikken kom je in het LOCATIE SCHERM terecht.


Locatie-scherm openen via actie


Locaties aanmaken

Maak een locatie aan:

  1. Type bij de eerste NAAM de naam van de locatie in.
  2. Klik op + VOEG EEN LOCATIE TOE om nog meer locaties aan te maken.
  3. Klik onderin op OPSLAAN.
  4. Je gaat terug naar de instellingen van de ACTIE.
  5. Klik daar de juiste LOCATIE aan in de lijst.

Als laatste ga je de ACTIENAAM instellen.

  1. Klik in het tekstvak onder NAAM en type daar de naam van de actie.
  2. In dit geval is het een duidelijke beschrijving van de lamp.
  3. Klik onderin op VERDER.
  4. Doe dat nog een aantal keer om het stappenplan van de ACTIE te doorlopen.


Lamp op een commode


NAAM instellen

Meerdere locaties aanmaken

Als je al één locatie hebt aangemaakt, dan kun je vanuit tabblad 1 PROJECTINFORMATIE snel meerdere locaties aanmaken:

  1. Ga naar het tabblad 1 PROJECTINFORMATIE
  2. Klik op BEWERKEN en je komt in het Locatie-scherm terecht.


Snel naar het Locatie-scherm via PROJECTINFORMATIE