Als i-coach verzorg je vast wel eens een workshop voor een groep docenten. Hoe bereid jij je daarop voor? In deze opdracht bekijk je de voorbereiding van een workshop door de ogen van een collega i-coach en reflecteer je op jouw eigen voorbereiding.
Stap 1
Bekijk de video; hierin hoor je de uitdagingen die i-coach Joost bij het voorbereiden van zijn workshops ervaart.
Bedenk bij het kijken wat jij anders zou doen als jij Joost was. Op welke manier zou jij de voorbereiding van de workshop van Joost aanpakken?
Jouw ideeën schrijf je bij stap 3 voor jezelf op.
Stap 2
Denk terug aan een workshop die je hebt verzorgd of kijk vooruit naar een workshop die je binnenkort geeft. Bedenk welke stappen je onderneemt; hoe ziet jouw voorbereiding er uit?
Stap 3
Noteer je antwoorden voor zowel stap 1 als 2, bijvoorbeeld in een Word-document. Je hebt dit straks weer nodig.