Leerjaar 3

Opdracht: Wie ken je eigenlijk?

Omdat je veel mensen kent, mag je de mensen in jouw netwerk om hulp vragen. Het is daarom handig en belangrijk om te weten wie er in je netwerk zitten. Hoeveel hulp je kunt krijgen, hoe veel verschillende soorten hulp en hoe gemakkelijk het is om hulp te krijgen, hangt af van wie er in het netwerk zitten.

Teken je eigen netwerk.

  • Het middelste stipje bent jezelf.
  • De mensen in de groene/grijze cirkel ken je heel goed en kun je makkelijk om hulp vragen.
  • De mensen in de oranje cirkel ken je redelijk goed.
  • De mensen in de gele cirkel ken je een beetje en vraag je misschien niet zo makkelijk om hulp.

Dit netwerk zou je kunnen gebruiken om een stageplaats of een werkplek (een BBL-leerwerkbaan) te vinden. Ook kan je aan je netwerk vragen welke vervolgopleiding het beste bij je past.

  1. De cirkel staat in het word bestand dat je hier kunt downloaden.
    1. Hoe ga je nu de namen toevoegen aan de juiste cirkels? Dat is heel makkelijk. Selecteer de ring waar je een naam in wil schrijven en ga naar het tabblad "Opmaak".
    2. Druk linksbovenin op het knopje voor "Tekstvak maken". Het ziet eruit als een rechthoek met een blauwe " A" erin.
    3. Klik en sleep vervolgens op de plek waar je het tekstvak wilt hebben. Typ hierin de naam die je wilt hebben.
  2. Sla het wordbestand op.
  3. Upload het document naar de OneDrive.