Startpagina

Welkom,

 

In dit arrangement gaan we leren over financiƫle educatie, of te wel leren omgaan met geld. Als burger en consument is het belangrijk dat je weet hoe je met geld moet omgaan. En in deze les van ongeveer 80 minuten gaan we aan de slag met verschillende onderwerpen.


Als eerst begin je straks bij het kopje 'inhoud'. Onder dit kopje krijg je informatie over het onderwerp. Het is belangrijk dat je de stof goed doorneemt, omdat je straks ook oefeningen gaat maken.


De leerdoelen voor deze les zijn:

- Dat je aan het einde van de les weet wat voor inkomsten en uitgaven je kunt hebben;

- Dat je aan het einde van de les weet waarom budgetteren nodig is en hoe het moet;

- Dat je aan het einde van de les weet hoe je de berekening maakt die je nodig hebt bij budgetteren;

- Dat je aan het einde van de les weet welke redenen er zijn om te sparen.


Om te controleren of je het onderwerp hebt begrepen, ga je verschillende oefentoetsen maken. Als eerst maak je de 'regulier>instaptoets'. Heb je meer dan de helft goed? Ga dan verder met het mapje 'verrijkend'.

Als je minder dan de helft goed hebt of je begrijpt de stof nog niet helemaal dan kan je gaan naar het kopje 'remidiƫrend'. Hierna kan je door naar het mapje 'verrijkend'.

 

Ben je klaar ga door naar de samenvatting en vervolgens naar de eindtoets.


Succes!

Budget!