Inschrijving meedoen met de examenweek

Flexibel examineren

Vanaf september 2021 gaan we starten met de pilot flexibel examineren.

Dat betekent dat studenten volgens de jaarplanning iedere twee weken examens kunnen inleveren via hun SLB-er. Deze schrijft hun via het excel bestand in volgens de uitleg van het onderstaande filmpje. Vervolgens worden er twee examinatoren gekoppeld en wordt het examen binnen 15 werkdagen uitgevoerd/nagekeken.

Dit doen we tot aan eind november in het eerste halfjaar. Vervolgens is er in januari nog 1 grote examenweek waarin studenten alle laatste dingen nog kunnen inleveren. Let op: hierna is er geen herkansingsmoment meer gepland. Studenten dienen zich daarnaast zelf hiervoor in te schrijven in tegenstelling tot de weken ervoor. Dit zelfde gebeurt het halfjaar daarna. Zie de periodisering voor de concrete data en uiterste inschrijfdatums.

Uitleg inschrijven flexibel examineren:

Inschrijven grote examenweken

Vanaf november 2020 is het verplicht je als student in te schrijven om je examens te laten nakijken of het examengesprek te doen. Dit doe je via een inschrijfformulier, hieronder te vinden.

Belangrijk:

- studenten doen dit via het formulier op studentenplein

- heb je je niet ingeschreven, dan kun je niet mee doen met deze examenweek en dien je een aanvraag te doen voor de volgende.

- het formulier sluit een maand voor het examen moment, je moet je dus op tijd inschrijven. Mocht je later toch niet mee doen, dan laat je dat via je SLB-er weten en halen wij je uit de planning

- Wees nauwkeurig in je aanvraag. We plannen je in voor dat wat je bij ons hebt aangegeven.

Aanvullende informatie docenten:

- tip is om minimaal 4 weken van te voren samen met je klas de aanvragen in te dienen als een gehele klas mee gaat in examinering