Peer2Peer

Peer betekent letterlijk gelijke, collega, leeftijdsgenoot, soortgenoot, medeleerling.
Peer2Peer betekent dat gelijken (medeleerlingen in jouw geval) elkaar coachen, begeleiden, aanmoedigen en/of ondersteunen in hun studieloopbaan op school.

Peer 2 Peer op het Liemers College

Op het Liemers College werken we met twee Peer rollen: De PeerTutor en de PeerMentor (voorheen PeerLeader). In deze module wordt uitgelegd wat beide rollen inhouden en hoe je je kunt aanmelden voor één van deze rollen.
Elke locatie van het Liemers College heeft eigen docentcoaches die de training tot Peer Tutor of Peer Mentor leiden en die je begeleiden tijdens het gehele traject. Op de locatie Heerenmaten zijn mevrouw Konings, mevrouw van den Berg, mevrouw van Kol en mevrouw Voss de docentcoaches.

Een eerste indruk krijg je al door onderstaande video over Peer2Peer op het Liemers College locatie Heerenmaten te bekijken.


Peer2Peer Liemers College locatie Heerenmaten 2018

 

Meer informatie over het gehele Peer2Peer traject kun je vinden op de volgende peer2peer-edu.nl.