Jullie hebben net het filmpje bekeken over de Noorse mythologie
Nu gaan jullie zelf aan de slag met de Noorse mythologie en daar heb je een aantal opties voor. Voordat je de opties gaat bekijken, is het verstandig dat je eerst de volgende stappen doorloopt:
Zoek een partner in de klas. Maak dus een tweetal
Kies een personage uit de Noorse Mythologie (klik op de link)
Zoek zoveel mogelijk informatie over deze god of godin
Nu je als tweetal deze stappen hebt doorlopen, heb je een aantal opties voor de opdracht.
De eerste optie is dat je samen met je tweetal een presentatie maakt. Hiervoor gebruik je PowerPoint. Je spreekt de PowerPoint in en levert die in op de link die onderaan de pagina staat.
Weet je niet hoe je een filmpje maakt met PowerPoint? Geen probleem. Klik hier voor de uitleg.
Je maakt een filmpje samen met je partner en je speelt een verhaal uit de Noorse Mythologie. Let hierbij op dat sommige verhalen meerdere goden hebben. Kies er daarom voor dat jullie zelf verschillende goden spelen.
Let er wel op dat het filmpje aan de volgende aspecten moet voldoen:
Filmpje is tussen de 5 a 10 minuten
Informatie in het filmpje klopt
Ik moet in het filmpje kunnen zien, dat er twee leerlingen aan hebben gewerkt.
Je mag je laten inspireren door een film of serie, maar zorg ervoor dat de informatie die jullie geven of spelen, nogsteeds klopt.
Je krijgt twee weken de tijd om het filmpje in te leveren. (eind datum wordt gemaild)
Als het filmpje als voldoende wordt beoordeeld, krijg je een halve punt erbij op de aankomende toets!