Inleiding

Dit project richt zich op het werkproces B1-K1-W5: Reageert op onvoorziene en crisissituaties. Dit is onderdeel van examen D en hoort bij kerntaak 1: Bieden van ondersteunende, activerende begeleiding en zorg.Vrouw radeloos op de bank man troost haar 123rtf 600 - 400

 

 

Dit werkproces wordt in dit project behandeld en uitgewerkt om deelnemers meer aanknopingspunten te geven voor de uiteindelijke uitvoering in de praktijk.
Dit project wordt uitgevoerd volgens de Scrum methode, in een aangepaste versie.

In groepen wordt gewerkt aan Sprints, afzonderlijke onderdelen van het project. Deze sprints worden uitgewerkt op een digitaal scrumbord. Er is per onderdeel 1 scrummaster, deze stuurt het team aan. Op het scrumbord wordt aangeven welke activiteiten er zijn, wie wat doet en wat klaar is.

Op het scrumbord vind je 5 onderdelen:

 


Infopagina over scrum in het onderwijs.

https://youtu.be/7pEmOziO1BQ