Inchecken - 09:00 tot 09:30
Vandaag inchecken doen we aan de hand van de quotes die we hebben opgehangen in het lokaal. We gaan de quotes langs om te kijken wat er staat en wat dit betekent voor HVX. Daarnaast leggen we het programma van de dag uit en laten we zien hoe leerlingen opdrachten kunnen vinden in peppels.
Ochtendprogramma - 09:30 tot 12:30
We beginnen met een korte instructie peppels en een korte instructie Engels/Frans.
De opdracht voor Engels/Frans staat klaar in peppels.
Middagprogramma - 13:00 tot 15:00 Deze middag gaan we een spandoek maken per coachgroep voor de sportdag. De instructie hiervoor krijg je van je coach. Keuzeprogramma: We zorgen ervoor dat alle losse eindjes zijn afgemaakt. Dat betekent het volgende: - Je wachtwoordenboekje is af en ingeleverd bij je coach - Je verjaardagskaart is af en ingeleverd bij je coach en er staat een foto in peppels. - Je bent begonnen aan de keynote opdracht en er is een afspraak gemaakt met je coach wanneer je gaat presenteren. - Planning van wiskunde afmaken - Poster En/Fr
Uitchecken - 15:00 tot 15:30
De eerste HVX week is ten einde gekomen. Het is goed om kort te reflecteren op de week. Wat vertel je thuis aan de keukentafel? Wat vond je prettig? Wat vond je minder prettig? Wat heb je geleerd? Daarnaast is er een vooruitblik voor volgende week.