4.2 Onderzoek

Afbeeldingsresultaat voor onderzoek gif

Welkom bij les 4 van het thema 'cultuur en identiteit'.

Deze les ga je op onderzoek uit om antwoord te krijgen op de vraag: Hoeveel culturen hebben wij binnen onze school?

Samen met de docent en de klas heb je jullie eigen klas nu in kaart gebracht. Gebruik dit voorbeeld voor jullie eigen onderzoek.

Je werkt samen met maximaal vier medeleerlingen. Voordat je aan de opdracht begint, verdeel je eerst de volgende taken:

 

Aan de slag!

Let op! De docent geeft aan bij welke klas(sen) jullie het onderzoek mogen uitvoeren. Als je dit weet, kan je aan de slag!

Voordat jullie gaan beginnen met het onderzoek:

1. Welke vijf wereldgodsdiensten waren er? (Tip: kijk bij les 3)

2. Gebruik onderstaand schema, die we ook gebruikt hebben bij het in kaart brengen van onze eigen klas. Op welke manier gaan jullie in kaart brengen hoeveel geloven er zijn binnen de klas(sen) die jullie gaan onderzoeken?

Naam:

Geboren in:

Vader/moeder uit:

Autochtoon

Allochtoon

…..

 

 

 

 

…..

 

 

 

 

3. Hoe gaan jullie het presenteren aan de klas?

 

Klaar?

Bespreek met de docent hoe jullie het gaan aanpakken. Daarna kan je je onderzoek starten. Veel succes!