Nu gaan we zorgen dat je een volgend level kan maken.
Klik op 'speelveld'.
Voeg een blokje in een andere kleur dan de platformen toe op het eindpunt van jouw eerste level.
Nu moet je zorgen dat het object gaat werken. Klik op 'scripts'
Klik op 'Gebeurtenissen' en voeg de blokken 'wanneer (vlag) wordt aangeklikt' en 'wanneer ik signaal .bericht1. ontvang' toe.
Klik op 'uiterlijken'. Maak het blok 'verander achtergrond naar ...' aan 'wanneer (vlag) wordt aangeklikt' vast. Maak het blok 'volgende achtergrond aan 'wanneer ik signaal .bericht1. ontvang' vast.
Nu gaan we een volgend level maken. Klik op 'Achtergronden'
Klik met rechtermuisknop op achtergrond 1 en klik op 'kopie maken'
Nu heb je twee dezelfde levels. Klik op achtergrond 2 en bewerk de platformen zoals jij dat wil. Zorg er wel voor dat de ondergrond hetzelfde blijft en je de kleur van de platformen niet veranderd. Zorg ook dat er weer eenzelfde eindpunt in het level zit.

Nu hebben we twee levels, maar moeten we zorgen dat de sprite reageert op het eindpunt.
Klik op jouw sprite, en dan op 'Scripts'.
Klik op 'besturen' en voeg het blokje 'als <_> dan' toe. Klik nu op 'waarnemen' en zet het blok 'raak ik kleur [ ]' in het 'als <_> dan' blok. Zorg dat de kleur hetzelfde wordt als het figuur op het eindpunt.
Klik op 'gebeurtenissen' en voeg het blok 'zend signaal .bericht1.' toe.
Zet dit net gemaakte blok in de programmering.
Klik op 'bewegen' en voeg het blok 'ga naar (x) - (y)' toe onder het blok 'zend signaal .bericht1.'.
Als je nu op de groene vlag klikt, kan je jouw eigen game gaan spelen.
