Je gaat nu in tweetallen de volgende twee casussen maken. Het zijn situaties die in de praktijk voor kunnen komen. Hoe zouden jullie de volgende situaties aanpakken? Onder het kopje werkwijze vinden jullie de werkwijze.
Jullie lopen samen stage in een verzorgingstehuis. Momenteel werken jullie in de wasserij. Op één van de afdelingen zijn een paar bewoners ziek geworden na het eten van ongare gehaktballen die besmet waren met E. coli bacterie. Er heerst diarree. Het beddengoed van die afdeling moet apart gewassen worden. Jullie krijgen deze taak toegewezen.
Tijdens de module Mens en Omgeving moeten jullie een week lang het linnen afkomstig van de praktijklokalen (keuken, uiterlijke verzoring en het zorglokaal) verzorgen. Elke dag dient de was verzameld, gesorteerd, gewassen, gedroogd en gestreken te worden. Jullie krijgen deze taak toegewezen.