Fase 4 Evalueren

 

 

 

Na de uitvoer van het project gaan jullie evalueren. Dit doen jullie eerst samen met de opdrachtgever en daarna gaan jullie als groep evalueren. Tot slot gaan jullie op je eigen creatieve manier aan de docent presenteren wat jullie hebben gedaan en geleerd.

 

 

Evalueren met de opdrachtgever:

Is de opdrachtgever tevreden met het resultaat? Wat hebben jullie goed gedaan, wat kan een volgende keer beter en waarom? Je neemt de feedback van de opdrachtgever mee voor jullie presentatie. Zorg dat de opdrachtgever de checklist voor jullie aftekent.

 

Evalueren in de groep:

Zijn jullie als groep tevreden met het resultaat en de feedback van de opdrachtgever? Waarom wel/ niet? Hebben jullie de doelen gehaald die aan het begin van dit project omschreven staan? Waarom wel/ niet? Neem de uitkomsten van de evaluatie mee in jullie presentatie.

 

Presentatie aan de docent:

Jullie laten op creatieve wijze aan de docent zien wat jullie de afgelopen weken hebben gedaan, hoe dit is verlopen en wat jullie hebben geleerd. Jullie verwerken hierin de feedback van de opdrachtgever en de uitkomst van jullie eigen evaluatie. Hoe deze presentatie eruit zien mogen jullie zelf bepalen. Jullie kunnen de beelden van jullie vlogboek filmpjes gebruiken, een animatiefilmpje maken of een toneelstukje opvoeren. Jullie mogen het helemaal zelf bepalen. De presentatie duurt minimaal 5 minuten. Zorg dat de docent de checklist voor jullie aftekent.