Het is belangrijk om binnen de groep een aantal afspraken te maken. Tijdens een (sectie- en/of team)overleg is het verstandig onderstaande vragen te bespreken (en samen te beantwoorden):
Welke afspraken maken we m.b.t. het opslaan van documenten:
Welke documenten/mappen waar? (mappenstructuur)
Welke naam geven we de mappen? Tip: denk aan schooljaren, voorbeeld 2018-2019 of 2016-2017
Welke naam geven we documenten? Denk na over de vindbaar- en herleidbaarheid van de titel. Het is verstandig hier de bewerkingsdatum, schoolnaam, leerweg, leerjaar, vak en concept/definitief hierin te verwerken. Een voorbeeld is: 2018-06-21 MRK 3 mavo AK toets p1_concept
Hoe maken we het verschil duidelijk tussen definitief bestand en concept bestand?
Iedereen in de groep kan documenten bewerken. Welke afspraken maken we over het bewerken van de documenten in onze groep?
Welke functionaliteiten gebruiken we? Meer informatie:
Welke afspraken maken we met elkaar over het delen van bestanden en/of mappen met collega's buiten 'onze SharePoint-groep'? Kijk ook bij documenten en mappen delen.
Tip: Zet de beamer aan, zodat je met elkaar de groep kan 'doorlopen'. Op deze manier weet je zeker dat iedereen hetzelfde bedoelt en dat iedereen ziet waar het over gaat.