Voor deze opdracht ga je een tijdlijn maken van het hele Boko Haram conflict. Dit doe je als volgt:
1. Zorg er eerst voor dat je de historische dimensie goed doorleest onder het kopje 'informatie' op deze website vind je deze dimensie
2. Wanneer je dit gedaan hebt surf je naar de volgende link :https://vizzlo.com/create/timeline
3. Als je op deze website bent aangekomen klik je op ''create'' waarna de website inloggegevens van je vraagt, maak eenvoudig een account aan doormiddel van je facebook account of e-mail.
4. Als je dit gedaan hebt kun je aan de slag met de tijdlijn. De site geeft telkens aan hoe je iets in de tijdlijn invoegt. Klik maar eens op een datum die er al staat, je zult zien dat je eenvoudig de datum aan kunt passen en een titel met korte beschrijving daarbij in kunt voegen.
5. Ben je klaar met je tijdlijn? Klik dan bovenaan op de knop ''export & share'', nu kun je de tijdlijn downloaden en daarna opsturen naar de docent via de mail.