Stap 4

 

Opdracht (3 ) in deze vierde stap ga je met 2 klasgenoten samen een eigen vlog over digiveiligheid maken.

4.1 Youtube en vloggen zijn een mooie manier om informatie te delen met grote groepen mensen. Google op vlog en benoem wat een vlog echt goed maakt. Beschrijf dit in je eigen woorden.
4.2 Zoek 4 verschillende filmpjes die gaan over digiveiligheid of online privacy. Laat in je portfolio zien welke filmpjes je bekenen hebt. Beschrijf wat je opvalt aan de filmpjes: wat zijn de overeenkomsten? Welke stijl van filmen en bewerken kun je ontdekken?
4.3 Maak met 2 klasgenoten jullie eigen vlog waarin jullie je leeftijdsgenoten waarschuwen voor online privacy/digitale (on)veiligheid. Gebruik je eigen tips uit 4.1 en 4.2 om een goede vlog te maken. De vlog heeft een streeftijd van 3 - 5 minuten. Lever het filmpje in in Showbie, op dezelfde plek als waar je je portfolio inlevert.

Met deze opdracht ben je ongeveer 60 minuten bezig.