Design Phase

In deze fase ga je in groepjes verder. Je kunt kiezen voor de volgende keuzeopdrachten:

  1. Upgraden Eco-schools level: je denkt na over het upgraden van het ECO-schools-level. Je werkt hierbij nauw samen met de duurzaamheidscommissie en met de groepen 2 en 3. Je eindopdracht is een plan van aanpak voor een volledig duurzame en klimaatneutrale school;
  2. Opstellen milieuplan CO2 Groevenbeek: je gaat in kaart brengen hoeveel energie een school als Groevenbeek gebruikt en hoeveel CO2 we dus uitstoten als school. Je probeert dit zo precies mogelijk te doen. Dus ook excursies en woon-werkverkeer bijvoorbeeld neem je in je plan mee. Je gaat ook aanbevelingen schrijven voor de toekomst en die deel je met de directie van Groevenbeek;
  3. Opstellen milieuplan afval Groevenbeek: je gaat de totale afvalstromen van de school in beeld brengen. Hierbij neem je ook het drinkwaterverbruik mee. Je maakt een plan van aanpak voor de toekomst. Hoe kan de school haar afvalverbruik terugdringen en wat zijn jouw speerpunten door de toekomst?
  4. Meedenken duurzaamheidsplannen gemeente Ermelo: je gaat meedenken met de plannen van de gemeente Ermelo over een duurzame gemeente. Welke plannen zijn er? Wat kan er worden verbeterd? Wat zijn je eigen inzichten? Wat is jullie plan voor de gemeente Ermelo? Gaat de gemeente ver genoeg om de klimaatpoblemen op te lossen? Of gaan ze te ver?

 

Product:

What is to be expected from you at the end of this phase?