In jouw digitale les zet je tenminste twee externe online tools in om het leren van jouw leerlingen te bevorderen. Extern= een andere toepassing dan Wikiwijs of "Wikiwijs toets".
Doe dit volgens de volgende stappen:
_________________________
Stap 1. Oriënteer je op de mogelijkheden
Er zijn diverse verzamelsites waarop de online digitale toepassingen, geordend in toepassingsmogelijkheden, te vinden zijn. Ga op zoek ontdek welke online tools je kunt inzetten voor iedere lesfase. We noemen:
Reisgidsdigitaalleermateriaal.org
Ga op zoek naar mooie toepassingen voor jouw lesidee.
Vind je het lastig om te kiezen uit dit enorme aanbod? Klik dan hier en maak een keuze uit onze selectie
_________________________
Stap 2. Word expert in tenminste twee toepassingen
Houdt hierbij enkele aandachtpunten in de gaten?
_________________________
Stap 3. Aan de slag.
Eisen/richtlijnen: We verwachten dat je middels de toepassingen de kennis van alle lesdoelen en de lesinhoud inzichtelijk maakt voor de leerlingen. Zorg er daarom voor dat je online tools kiest die dit mogelijk maken. Een andere grote meerwaarde is de mogelijkheid om feedback toe te voegen, zodat leerlingen niet alleen weten of een antwoord goed of fout is, maar je hen ook een vervolgopdracht of tip kunt geven waarmee ze tot het goede antwoord kunnen achterhalen.
_________________________
Stap 4: Embedden lastig?
Ga naar ons tabblad 'veelgestelde vragen' voor een uitleg.
_________________________