Les 1 Hoe werkt reclame?

Les 1 Hoe werkt reclame?

Welkom

De komende weken ga je aan de slag met lessen over reclame. Je leert van alles over hoe reclame werkt. In de laatste les ga je alles wat je hebt geleerd zelf uitproberen: je maakt een eigen folder.

Wat moet je kunnen om een goede folder te maken?

  • Je moet weten wat goede reclame is (les 1)
  • Je moet activerend kunnen schrijven (Ies 2)
  • Je moet weten wat een goede lay-out voor een folder is en hoe je afbeeldingen kunt gebruiken (les 3)

Als je dit allemaal weet, kun je in les 4 een folder maken.

Colofon

Het arrangement Les 1 Hoe werkt reclame? is gemaakt met Wikiwijs van Kennisnet. Wikiwijs is hét onderwijsplatform waar je leermiddelen zoekt, maakt en deelt.

Auteur
Kirsten Dors Je moet eerst inloggen om feedback aan de auteur te kunnen geven.
Laatst gewijzigd
2023-05-17 08:37:59
Licentie

Dit lesmateriaal is gepubliceerd onder de Creative Commons Naamsvermelding 4.0 Internationale licentie. Dit houdt in dat je onder de voorwaarde van naamsvermelding vrij bent om:

  • het werk te delen - te kopiëren, te verspreiden en door te geven via elk medium of bestandsformaat
  • het werk te bewerken - te remixen, te veranderen en afgeleide werken te maken
  • voor alle doeleinden, inclusief commerciële doeleinden.

Meer informatie over de CC Naamsvermelding 4.0 Internationale licentie.

Aanvullende informatie over dit lesmateriaal

Van dit lesmateriaal is de volgende aanvullende informatie beschikbaar:

Toelichting
In deze les leer je hoe reclame werkt. Er wordt uitgelegd wat reclame doet in je hersenen en waar goede reclame aan moet voldoen. Geschikt voor klas 1.
Eindgebruiker
leerling/student
Moeilijkheidsgraad
gemiddeld

Bronnen

Bron Type
Container
https://vimeo.com/762183332/bedfee3477
Video
Reclame - Het Klokhuis
https://schooltv.nl/item/het-klokhuis-reclame/
Video

Downloaden

Het volledige arrangement is in de onderstaande formaten te downloaden.

Metadata

LTI

Leeromgevingen die gebruik maken van LTI kunnen Wikiwijs arrangementen en toetsen afspelen en resultaten terugkoppelen. Hiervoor moet de leeromgeving wel bij Wikiwijs aangemeld zijn. Wil je gebruik maken van de LTI koppeling? Meld je aan via info@wikiwijs.nl met het verzoek om een LTI koppeling aan te gaan.

Maak je al gebruik van LTI? Gebruik dan de onderstaande Launch URL’s.

Arrangement

IMSCC package

Wil je de Launch URL’s niet los kopiëren, maar in één keer downloaden? Download dan de IMSCC package.

Meer informatie voor ontwikkelaars

Wikiwijs lesmateriaal kan worden gebruikt in een externe leeromgeving. Er kunnen koppelingen worden gemaakt en het lesmateriaal kan op verschillende manieren worden geëxporteerd. Meer informatie hierover kun je vinden op onze Developers Wiki.

close
Colofon
gemaakt met Wikiwijs van kennisnet-logo
open