Iets met identiteit... ofzo.

Iets met identiteit... ofzo.

Iets met identiteit... ofzo.

  • Het arrangement Iets met identiteit... ofzo. is gemaakt met Wikiwijs van Kennisnet. Wikiwijs is hét onderwijsplatform waar je leermiddelen zoekt, maakt en deelt.

    Auteur
    Suzanne de Graaf Je moet eerst inloggen om feedback aan de auteur te kunnen geven.
    Laatst gewijzigd
    2022-09-13 15:26:58
    Licentie

    Dit lesmateriaal is gepubliceerd onder de Creative Commons Naamsvermelding 4.0 Internationale licentie. Dit houdt in dat je onder de voorwaarde van naamsvermelding vrij bent om:

    • het werk te delen - te kopiëren, te verspreiden en door te geven via elk medium of bestandsformaat
    • het werk te bewerken - te remixen, te veranderen en afgeleide werken te maken
    • voor alle doeleinden, inclusief commerciële doeleinden.

    Meer informatie over de CC Naamsvermelding 4.0 Internationale licentie.

    © Map out 2022 - 2029

    Aanvullende informatie over dit lesmateriaal

    Van dit lesmateriaal is de volgende aanvullende informatie beschikbaar:

    Toelichting
    Deze les is bedoeld om met elkaar te verbinden. De les kan aangeboden worden om jongeren zich bewust te laten worden over verbinden met elkaar en wat zij voor zichzelf, elkaar en de maatschappij kunnen doen om verbinding te bevorderen en polarisatie tegen te gaan. Deze les gaat in op persoonlijke eigenschappen: vooroordelen over elkaar, hoe je daarmee om kunt gaan. De les bestaat uit drie stappen: Stap 1: Voorspellen wie iemand is Stap 2: Bewust wording dat een voorspelling ook een vooroordeel kan zijn Stap 3: Elkaar écht leren kennen
    Leerniveau
    HAVO 4; HAVO 3; VWO 3;
    Leerinhoud en doelen
    Maatschappijleer; Mens en maatschappij; Communicatie en samenleving; Cultuur, levensbeschouwing en identiteit; Filosofie;
    Eindgebruiker
    leerling/student
    Moeilijkheidsgraad
    gemiddeld
    Studiebelasting
    1 uur en 0 minuten
  • Downloaden

    Het volledige arrangement is in de onderstaande formaten te downloaden.

    Metadata

    LTI

    Leeromgevingen die gebruik maken van LTI kunnen Wikiwijs arrangementen en toetsen afspelen en resultaten terugkoppelen. Hiervoor moet de leeromgeving wel bij Wikiwijs aangemeld zijn. Wil je gebruik maken van de LTI koppeling? Meld je aan via info@wikiwijs.nl met het verzoek om een LTI koppeling aan te gaan.

    Maak je al gebruik van LTI? Gebruik dan de onderstaande Launch URL’s.

    Arrangement

    IMSCC package

    Wil je de Launch URL’s niet los kopiëren, maar in één keer downloaden? Download dan de IMSCC package.

    Meer informatie voor ontwikkelaars

    Wikiwijs lesmateriaal kan worden gebruikt in een externe leeromgeving. Er kunnen koppelingen worden gemaakt en het lesmateriaal kan op verschillende manieren worden geëxporteerd. Meer informatie hierover kun je vinden op onze Developers Wiki.