Colofon
Het arrangement Oorzaken en meningen, de Cubacrisis is gemaakt met Wikiwijs van Kennisnet. Wikiwijs is hét onderwijsplatform waar je leermiddelen zoekt, maakt en deelt.
- Auteur
- Laatst gewijzigd
- 2021-03-14 21:19:42
- Licentie
-
Dit lesmateriaal is gepubliceerd onder de Creative Commons Naamsvermelding 4.0 Internationale licentie. Dit houdt in dat je onder de voorwaarde van naamsvermelding vrij bent om:
- het werk te delen - te kopiëren, te verspreiden en door te geven via elk medium of bestandsformaat
- het werk te bewerken - te remixen, te veranderen en afgeleide werken te maken
- voor alle doeleinden, inclusief commerciële doeleinden.
Meer informatie over de CC Naamsvermelding 4.0 Internationale licentie.
Aanvullende informatie over dit lesmateriaal
Van dit lesmateriaal is de volgende aanvullende informatie beschikbaar:
- Toelichting
- Bij geschiedenis moet je vaak oorzaken en gevolgen uit je hoofd kennen maar in de wereld buiten school is dat vaak niet hoe er met geschiedenis om wordt gegaan. Mensen selecteren vaak oorzaken die beter passen bij hun mening en negeren oorzaken die die mening niet ondersteunen. Vandaag gaan we proberen een zo goed mogelijk beeld te krijgen van de verschillende oorzaken van de Cubacrisis.
- Eindgebruiker
- leerling/student
- Moeilijkheidsgraad
- gemiddeld
- Studiebelasting
- 4 uur en 0 minuten
Bronnen
Bron | Type |
---|---|
Filmpje uit de serie welkom in de jaren zestig van de NPO https://www.youtube.com/watch?v=mig7-3kAE8s |
Video |
Filmpje uit een Amerikaanse documentaire https://youtu.be/7FMogBGFor0?t=80 |
Video |