LOB S20
|
Periode 1
|
SW / Datum
Week van:
|
Voorbereiding
|
Lesdoelen
|
Inhoud
|
1
31 aug.
|
Introductieprogramma
|
2
07 sept
|
Introductie opleiding
|
De student kan benoemen wat er van hem/haar verwacht wordt voor semester 1 van LOB.
De student kan benoemen wat er in het studentenstatuut en de schoolregels beschreven staat.
De student kan benoemen wat de aanspreekpunten zijn binnen de opleiding van MZ RSS.
|
-Korte terugblik introductie/kennismaking
- Bespreken lesplanner & LOB
- LOB-portfolio, inhoud, vorm, betekenis bespreken.
- Studentenstatuut/studentreglement
- Omgangsregels
- Opdracht Wie doet wat? Waar vind ik wat?
-Buddysysteem uitleggen
De eerste kennismakingsgesprekken worden gepland met de studenten voor het ICM uur.
(brief van mentor wordt hierin meegenomen).
|
3
14 sept
|
|
|
-Terugblik en uitwisselen van ervaringen eerste weken
-Uitleg van de voortgangssystematiek binnen de opleiding MZ. IJK-momenten.
-Bespreken opdracht “Wie ben ik” en maken planning voor 5 weken.
Gezien COVID 19 gebeurt dit in twee groepen of wordt dit middels een VLOG-vorm/ tentoonstelling gedaan.
|
4
21 sept
|
|
|
- Energizer- motievenreflectie
- Opdracht “Mijn waarden’’
- Opdracht “Sleutelervaring”
Zelfstandig werken aan de presentatie van ‘Wie ben ik’
|
5
28 sept |
|
|
- Afspraken rondom presentaties
(omgang met elkaar)
Zelfstandig werken aan presentaties
- IJK moment- herhaling (uitleg inhoud)
- (Extra Individuele gesprekjes)
|
6
05 okt.
|
Eigen laptop of opslagmedium met daarop je presentatie meenemen.
|
|
-Start les: vragen? Check-in.
“Wie ben ik” presentaties groep 1.
|
7
12 okt
|
Eigen laptop of opslagmedium met daarop je presentatie meenemen.
|
|
-Start les: vragen? Check-in.
-Voorbereiding voortgangsmoment-IJK
“Wie ben ik” presentaties groep 2.
|
Herfstvakantie 19 oktober – 25 oktober
|
8
26 oktober
|
Eigen laptop of opslagmedium met daarop je presentatie meenemen.
|
|
-Start les: vragen? Check-in.
“Wie ben ik” presentaties groep 2.
|
9
02 november
|
|
|
-Evaluatiemoment- terugblik lesweken
-Voorbereiding IJK-moment 1
-Kwaliteitenreflectie (waar liggen mijn kwaliteiten en valkuilen- kwaliteitenspel)
|
10
09 november
|
|
|
-Voorbereiding IJK-moment
-Ruimte om zelfstandig te werken
-‘Mijn droombaan”
|
11
16 november
|
|
|
IJK moment 1 (?)
|
12
23 november
|
Lezen
BPV gids Meenemen/downloaden Studiehandleiding
|
De student kan per leerjaar benoemen uit hoeveel uren BPV de opleiding bestaat.
De student is op de hoogte van de afspraken m.b.t. het vinden en houden van een stage.
De student kan minimaal 6 doelgroepen noemen waar hij/zij als mmz’er mee kan werken.
|
-‘Mijn droombaan’ bespreken klassikaal koppeling maken met BPV
-BPV voorbereiding
-Sollicitatie voorbereiding
-Aandacht besteden aan SBB en erkenning
|
13
30 november
|
|
De student onderzoekt zijn/haar voorkeur voor een stage.
De student selecteert m.b.v. www.sb-b.nl erkende leerbedrijven waar hij/zij bij gaat solliciteren voor een stageplek.
De student werkt zelfstandig aan de onderdelen van de opdracht: BPV semester 2.
|
-
BPV
-
Opdracht BPV semester 2
|
14
07 december
|
|
|
-
BPV –netwerken
-
Werken aan sollicitatie
Interview met het werkveld
|
15
14 december
|
|
|
Studievaardigheden
- Plannen en organiseren
- Hoe leer ik voor een toets?
|
Kerstvakantie 21 december - 03 januari
|
16
04 januari
|
|
|
-Studievaardigheden
-Plannen en organiseren
|
17
11 januari
|
|
|
Eigen invulling LOB’er
|
18
18 januari
|
|
|
Toetsing S1
|
19
25 januari
|
|
|
Feedbackweek
Evaluatie S1 – Terugblik leermomenten
|
20
01 feb
|
|
Start S2
|
Herkansingsweek S1
|