Op deze website vind je leermateriaal en opdrachten over Engels
Hallo, wat fijn dat je op deze website aan de slag gaat!
Mijn naam is mevr. Moret, en ik heb speciaal voor klas 3 dit leerarrangement gemaakt. Je kan hier uitleg over de stof vinden en bijpassende opdrachten maken.
Je gaat aan de slag met het leermateriaal en de opdrachten. Kijk de filmpjes, lees de uitleg en maak de opdrachten.
Je gaat zometeen eerst een klein toetsje maken om te kijken met welk niveau jij met grammatica aan de slag gaat. Als je deze hebt gedaan zie jij of je met Grammatica 1 of met Grammatica 2 gaat werken. Wanneer je deze toets hebt afgerond ga je eerst de uitleg bij Jij en je buurt bekijken en de opdrachten maken, deze zijn voor iedereen hetzelfde. Daarna ga je werken met Grammatica 1 of 2. Als je daar allemaal klaar mee bent ga je de eindtoets op jouw niveau maken en het feedback formulier invullen.
Als je er niet meer uit komt met wat je precies moet doen (of je snapt niet in welke volgorde je wat precies moet doen), ga dan naar het kopje "Wat moet ik doen".
De leerdoelen voor deze les zijn:
Iedereen
- Aan het einde van deze les kan je mensen omschrijven.
- Aan het einde van deze les kan je familieleden benoemen.
Grammatica 1
- Aan het einde van deze les kan je have / has op de juiste manier toepassen.
- Aan het einde van deze les kan jeam / are / is op de juiste manier toepassen.
Grammatica 2
- Aan het einde van deze les kan je de trappen van vergelijking op de juiste manier toepassen (happy-happier-happiest)
- Aan het einde van deze les kan je de aanwijswoorden op de juiste manier toepassen (this-that-these-those)
- Aan het einde van deze les kan je de bezittelijke voornaamwoorden op de juiste manier toepassen (my-your-his etc.)
Het is de bedoeling dat je deze les zelfstandig aan de slag gaat. Als je ergens echt niet uitkomt, mag je om hulp vragen.
Heel veel succes!!!
- Mevr. Moret
Toets: Welk niveau ga je mee oefenen?
0%
Deze toets is bedoeld om te kijken op welk niveau jij dit arrangement gaat maken.
Ondanks dat er staat dat je 7 punten nodig hebt om te slagen, wordt alleen bedoelt dat je dan niveau 2 mag gaan doen. Deze toets is puur diagnostisch en het is dus niet erg als je minder dan 7 punten haalt, hierdoor weet je alleen op welk niveau jij het beste kan gaan oefenen.
De onderstaande antwoorden moet je zelf nakijken; vergelijk jouw antwoorden met de goede
antwoorden, en geef aan in welke mate jouw antwoorden correct zijn.
Je gaat nu een eindtoets maken op het niveau van grammatica dat je hebt gemaakt. Je gaat dus aan de slag met Grammatica 1 of met Grammatica 2.
Succes!
Grammatica 1
Grammatica 2
Feedback
Bedankt voor het maken van dit leerarrangement!
Hieronder vind je een feedback formulier. Als je alle opdrachten en toetsen hebt gemaakt kan je deze invullen. Het kost een paar minuten om te doen. De vragen gaan over de les die je nu hebt gehad. (Het invullen hiervan is verplicht.) Mocht het écht niet lukken om deze in te vullen, voor wat voor reden dan ook, kan je jouw feedback mailen naar: mevrmoret@gmail.com
Het arrangement Engels klas 3 is gemaakt met
Wikiwijs van
Kennisnet. Wikiwijs is hét onderwijsplatform waar je leermiddelen zoekt,
maakt en deelt.
Auteur
Ivana Moret
Je moet eerst inloggen om feedback aan de auteur te kunnen geven.
Laatst gewijzigd
2020-05-28 14:10:03
Licentie
Dit lesmateriaal is gepubliceerd onder de Creative Commons Naamsvermelding 4.0 Internationale licentie. Dit houdt in dat je onder de voorwaarde van naamsvermelding vrij bent om:
het werk te delen - te kopiëren, te verspreiden en door te geven via elk medium of bestandsformaat
het werk te bewerken - te remixen, te veranderen en afgeleide werken te maken
voor alle doeleinden, inclusief commerciële doeleinden.
Leeromgevingen die gebruik maken van LTI kunnen Wikiwijs arrangementen en toetsen afspelen en resultaten
terugkoppelen. Hiervoor moet de leeromgeving wel bij Wikiwijs aangemeld zijn. Wil je gebruik maken van de LTI
koppeling? Meld je aan via info@wikiwijs.nl met het verzoek om een LTI
koppeling aan te gaan.
Maak je al gebruik van LTI? Gebruik dan de onderstaande Launch URL’s.
Arrangement
Oefeningen en toetsen
Welk niveau ga je mee oefenen?
Familie leden
Mensen omschrijven
Have / Has
Am / Are / Is
Trappen van vergelijking
Aanwijswoorden
Bezittelijke voornaamwoorden
IMSCC package
Wil je de Launch URL’s niet los kopiëren, maar in één keer downloaden? Download dan de IMSCC package.
Oefeningen en toetsen van dit arrangement kun je ook downloaden als QTI. Dit bestaat uit een ZIP bestand dat
alle
informatie bevat over de specifieke oefening of toets; volgorde van de vragen, afbeeldingen, te behalen
punten,
etc. Omgevingen met een QTI player kunnen QTI afspelen.
Wikiwijs lesmateriaal kan worden gebruikt in een externe leeromgeving. Er kunnen koppelingen worden gemaakt en
het lesmateriaal kan op verschillende manieren worden geëxporteerd. Meer informatie hierover kun je vinden op
onze Developers Wiki.