Menu
Introductie
Leerdoelen
Onderdelen van de microscoop
Gebruik van een microscoop
Het maken van een preparaat
Practicum werkwijze microscoop
  • Werkwijze microscoop vasthouden
  • Werkwijze practicum krantenletter
Na het practicum
  • Zoeken in arrangement
    bèta
  • Colofon
  • Opties
    Gebruik
    • Download als PDF
    • Alle download opties
    • Kopieer arrangement
    Weergave
    • Menu links
    • Geen menu
    • Menu onder voor digibord
  • wikiwijs-logo
    • Over Wikiwijs
    • Wikiwijs Updates
    • Disclaimer
    • Privacy
    • Cookies
    Wikiwijs is een dienst van

Microscopie- deel 1

Microscopie- deel 1

Introductie

Tijdens het maken van dit practicum leer je hoe je met een microscoop omgaat, met de nadruk op hoe je een microscoop vasthoudt. Ook ga je een preparaat van een krantenletter onder de microscoop bekijken. Hierbij oefen je met het maken van een preparaat en gebruiken van de microscoop om dit preparaat te bekijken. Je sluit dit practicum af met een tweetal tekeningen.
Omdat je de microscoop nog veel gaat gebruiken tijdens de biologielessen is het belangrijk dat je er goed mee om kan gaan en hierom oefenen we dit.

Colofon

Het arrangement Microscopie- deel 1 is gemaakt met Wikiwijs van Kennisnet. Wikiwijs is hét onderwijsplatform waar je leermiddelen zoekt, maakt en deelt.

Auteur
Elisa Sallander
Laatst gewijzigd
2018-10-18 22:44:30
Licentie

Dit lesmateriaal is gepubliceerd onder de Creative Commons Naamsvermelding 4.0 Internationale licentie. Dit houdt in dat je onder de voorwaarde van naamsvermelding vrij bent om:

  • het werk te delen - te kopiëren, te verspreiden en door te geven via elk medium of bestandsformaat
  • het werk te bewerken - te remixen, te veranderen en afgeleide werken te maken
  • voor alle doeleinden, inclusief commerciële doeleinden.

Meer informatie over de CC Naamsvermelding 4.0 Internationale licentie.

Aanvullende informatie over dit lesmateriaal

Van dit lesmateriaal is de volgende aanvullende informatie beschikbaar:

Toelichting
Biologie VMBO 1 Leerlingen leren hoe zij om kunnen gaan met een microscoop
Eindgebruiker
leerling/student
Moeilijkheidsgraad
gemiddeld
Studiebelasting
4 uur 0 minuten

Bronnen

Bron Type
Video: Werken met een microscoop
https://www.youtube.com/watch?v=WbtgXQ6XpeA
Video
Microscopie- deel 1
nl
Elisa Sallander
Elisa Sallander
2018-10-18 22:44:30
Biologie VMBO 1 Leerlingen leren hoe zij om kunnen gaan met een microscoop
leerling/student
PT4H

Downloaden

Het volledige arrangement is in de onderstaande formaten te downloaden.

  • pdf
  • json
  • IMSCP package

Metadata

  • Metadata overzicht (Excel)

LTI

Leeromgevingen die gebruik maken van LTI kunnen Wikiwijs arrangementen en toetsen afspelen en resultaten terugkoppelen. Hiervoor moet de leeromgeving wel bij Wikiwijs aangemeld zijn. Wil je gebruik maken van de LTI koppeling? Meld je aan via info@wikiwijs.nl met het verzoek om een LTI koppeling aan te gaan.

Maak je al gebruik van LTI? Gebruik dan de onderstaande Launch URL’s.

Arrangement

Oefeningen en toetsen

Onderdelen van de microscoop

Oefening: gebruik van de microscoop

Checkpunt

IMSCC package

Wil je de Launch URL’s niet los kopiëren, maar in één keer downloaden? Download dan de IMSCC package.

  • IMSCC package

QTI

Oefeningen en toetsen van dit arrangement kun je ook downloaden als QTI. Dit bestaat uit een ZIP bestand dat alle informatie bevat over de specifieke oefening of toets; volgorde van de vragen, afbeeldingen, te behalen punten, etc. Omgevingen met een QTI player kunnen QTI afspelen.

Versie 2.1 (NL)

  • Onderdelen van de microscoop
  • Oefening: gebruik van de microscoop
  • Checkpunt

Versie 3.0 bèta

  • Onderdelen van de microscoop
  • Oefening: gebruik van de microscoop
  • Checkpunt

Voor developers

Wikiwijs lesmateriaal kan worden gebruikt in een externe leeromgeving. Er kunnen koppelingen worden gemaakt en het lesmateriaal kan op verschillende manieren worden geëxporteerd. Meer informatie hierover kun je vinden op onze Developers Wiki.

Sluiten