Screencast-o-matic

Soms is het jammer dat de uitleg die jij als docent tijdens de les hebt gegeven eenmalig is. Een zieke student die nét jouw instructie gemist heeft, een paar studenten die jouw uitleg vlak voor een toets nóg een keer willen horen... of je wilt blended onderwijs geven met een Nearpod waarin je een zelfgemaakt filmpje hebt opgenomen.

Het programma Screencast-o-matic geeft jou de mogelijkheid om die uitleg ''op te slaan'' met behulp van een filmpje.  Let wel, deze opname maak je gewoon op je laptop. Je hoeft niets te downloaden. Alleen je presentatie of uitleg opnemen en je commentaar inspreken.

Voor alle groepsgroottes:

Je maakt een opname met het programma Screencast-o-matic. Naar keuze kun je het bestand plaatsen in jouw ELO, op YouTube, op Stream, of binnen het programma zelf.

 

Handleiding Screencast-o-matic