Werkzaamheden in het land behoren uiteraard tot jouw taak. Verzakt raken is wel een keer leuk, maar het kost altijd tijd.
Veelal is het je eigen schuld, verkeerde versnelling gekozen, de wagen te vol geladen, of toch maar door die natte plek in het veld of berm rijden, enz.
Het is jouw verantwoording om het werk zodanig uit te voeren dat het werk vlot en zonder problemen wordt uitgevoerd. Dit is niet alleen het belang van jouw BPV-bieder, maar ook van de klant.
Voordat je machines gaat werken is het verstandig een standaard controle uit te voeren.
Voer, met behulp van onderstaande opdracht, deze controle uit en beantwoord zoveel mogelijk de vragen.
↓ ↓ ↓
In onderstaand document wordt nog wat uitleg gegeven over controles die je voor dat je begint uitvoert.
↓ ↓
Trekker starten
Informatie over het veilig starten van een trekker. Deze informatie is relevant bij het veilig bedienen van voertuigen en machines.